JBL Solar UV-Spot 100W

JBL Solar UV-Spot 100W Bodový zdroj ultrafialového a denného svetla. V teráriu lampa vytvorí miesta, ktoré sú dobre osvetlené aj vyhriaté podobne ako je tomu v prírode.

Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
6183600

JBL Solar UV-Spot 100W

JBL Solar UV-Spot 100W Bodový zdroj ultrafialového a denného svetla * Časti ultrafialového spektra UV-A a UV-B sú nepostrádatelné pre zdravie plazov tým, že podporujú tvorbu vitamínu D z jeho prekurzorov, ktoré zviere získa z potravy. * V teráriu lampa vytvorí miesta, ktoré sú dobre osvetlené aj vyhriaté podobne ako je tomu v prírode. * Lampa sa hodí do všetkých objímok typu E27.
 • Osvetľovacie teleso Sera Reptil Alu Reflector 200

  Stabilný uzemnený Sera Reptil Alu Reflector 200 s tepelne odolnou keramickou objímkou E 27

 • Osvetľovacie teleso Sera Reptil Alu Reflector 150

  Stabilný uzemnený Sera Reptil Alu Reflector 150 s tepelne odolnou keramickou objímkou E 27

 • Osvetľovacie teleso Sera Reptil Ceramic Holder

  Keramická objímka s káblom a vypínačom

 • Lampa EXO TERRA Glow Light malá 14 cm

  Plechové osvětlovací těleso s vnitřní porcelánovou vrstvou a se svorkou + světelný zářič včetně volitelného držáku - pro spuštění lampy dolů. Průměr: 14 cm.

 • Lampa EXO TERRA Glow Light střední 21 cm

  Plechové osvětlovací těleso s vnitřní porcelánovou vrstvou a se svorkou + světelný zářič včetně volitelného držáku - pro spuštění lampy dolů. Průměr: 21 cm.

 • Lampa EXO TERRA Glow Light velká 25 cm

  Plechové osvětlovací těleso s vnitřní porcelánovou vrstvou a se svorkou + světelný zářič včetně volitelného držáku - pro spuštění lampy dolů. Průměr: 25 cm.