Vzduchovacie čerpadlo sera air 110 plus

Sera air 110 plus – sera vylepšila membránové čerpadlá pre akvária a záhradné jazierka. Tri modely z radu air plus sa vyznačujú predĺženou životnosťou, sú menšie a výkonnejšie pri o 33% nižšej spotrebe energie

Výrobca:
SERA
Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
SERA-8812
Bežná cena:
10,88 €

Vzduchovacie čerpadlo sera air 110 plus

sera air 110 plus * jeden vývod pre vzduchovaciu hadičku * príjemný plochý dizajn * kvalitnejší materiál membrány umožňuje dosiahnuť vyšší tlak vzduchu * tichý chod * energeticky úsporné * predĺžená životnosť * grátis: 1 x spätný ventil * vibrácie tlmené gumenými nožičkami * jednoduchá výmena membrány * určené tiež pre vzduchom poháňané dekorácie a tiež sera Innenfilter (vzduchom poháňané vnútorné filtre), sera gravel cleaner (vzduchový odkalovač) a pod. * pre obohatenie vody kyslíkom odporúčané príslušenstvo sera air set “S“

Parametre

  • Sera air set S

    Príslušenstvo k vzduchovaciemu čerpadlu sera air 110 plus na rozvod vzduchu pre vzduchovacie kamene, vzduchom poháňané filtre.

  • Sera air set M

    Príslušenstvo k vzduchovaciemu čerpadlu sera air 275 R plus na rozvod vzduchu pre vzduchovacie kamene, vzduchom poháňané filtre.

  • Sera air set L

    Odporúčané príslušenstvo k vzduchovaciemu čerpadlu sera air 550 R plus na rozvod vzduchu pre prevzdušňovanie záhradných jazierok.